Kredi kartı ile satın alabilirmiyim?

Evet. Ürünü sepete ekledikten sonra, üyelik işlemleri ve devamındaki adımları takip ederseniz son sayfada  kredi kartı ile ödeme seçeneği gelecektir. 12 Taksit ile satın alabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği var mıdır?

Evet. İletişim kısmından bize telefon numaranızı bırakırsanız size dönüş yapacağız. Gerçek olmayan siparişleri elemek adına telefonla sizi arayarak kapıda ödemeli siparişinizi alıyoruz.

Nasıl taksit ile satın alabilirim?

Son ödeme sayfasında çıkan kredi kartı ile öde butonunu tıklayınız. Kart numaranızı girmeye başladıktan sonra taksit seçenekleri otomatik olarak ekrana gelecektir.

Hangi kredi kartları geçerlidir?

Tüm kredi kartları geçerlidir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe siparişleriniz 1 iş gününde kargoya verilmektedir. Bazı ürünler bayilikle satılmaktadır ve bu sebeple en geç 3 iş gününde kargoya verilmektedir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Teslim süresi kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü arasında değişmekte olup İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Antalya gibi şehirlere teslimat genellikle 1 iş günüdür.

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız.

Beğenmediğim ürünü iade edebilir miyim?

İade hakkında ayrıntılı bilgiye kargo&iade sayfamızdan ulaşabilirsiniz: http://mayovebikini.com/content/3-kargo-iade

Gönderici olarak siteniz ve aldığım içerik belli olur mu?

Hayır, gönderici olarak isim gözükmektedir. Fatura giyim olarak kesilir ve ekstrenizde ödemeniz iyzico olarak gözükmektedir. Sitemiz ve aldığınız ürün hiçbir yerde geçmez. Daha fazla bilgi için gizlilik sayfamızı okuyabilirsiniz.